SSL

 • Positive SSL
  1. 128/256 bit şifreleme
  2. Evrak Gerektirmez
  3. Statik Site Mührü
  4. %99 Tarayıcı Desteği
  60 TL/Yıl Satın Al
 • Comodo SSL
  1. 128/256 bit şifreleme
  2. Evrak Gerektirmez
  3. Dinamik Site Mührü
  4. Mobil Uyumluluk
  5. %99 Tarayıcı Desteği
  115 TL/Yıl Satın Al
 • Positive Wildcard SSL
  1. 128/256 bit şifreleme
  2. Evrak Gerektirmez
  3. Statik Site Mührü
  4. Sub Domain Desteği
  5. Mobil Uyumluluk
  6. %99 Tarayıcı Desteği
  195 TL/Yıl Satın Al
SSL SSL Sertifikası Nedir?
Alan adınızın whois sorguları doğru ve admin e-posta adresi güncel ve ulaşılabilir olmalıdır, ya da admin@alanadiniz.com şeklinde aktif bir mail hesabınız olmalı. SSL siparişini verdiğiniz alan adı Netwebo.com.tr sunucularında barındırılmıyorsa, sertifika tahsisi için alan adınızın yayını yapıldığı sunucudan CSR sertifikası oluşturup bize iletmeniz gerekmektedir.
Comodo SSL kullanarak online işlemleriniz için en yüksek olası şifreleme seviyelerini garanti altına alırsınız. Her sertifika NIST tavsiyeli 2048 bit imzalarıyla imzalıdır ve müşteri verileri için 256 bit seviyesine kadar şifreleme sağlar.
Tek bir alan adı için alınabilen ve o alan adının tüm alt alan adlarını kapsayan bir sertifikadır. Bu tür sertifikalarda alan adının (domain) başında “*” karakteri tüm alt alan adlarını kapsayacak şekilde kullanılmaktadır (örneğin; “*.domain.com.tr”). Burada özellikle belirtmek gerekirse, e-posta sunucularında özellikle POP ve IMAP gibi protokoller kullanıldığında, exchange sunucular “*” karakterini tanımayıp, sertifikayı güvensiz veya geçersiz olarak algılayabilmektedir. Bu durumdan dolayı Exchange sunucularda Wildcard SSL sertifikası kullanımı tavsiye edilmemektedir. Wildcard SSL ile SAN SSL sertifikaları arasında tercih yapılırken dikkat edilmesi gereken husus aynı alan adı için kullanılan birçok sunucu sertifikası için Wildcard SSL sertifikaları; aynı kurumun farklı alan adlarına ait sunucular için ise SAN SSL sertifikaları kullanılabileceğidir. Fiyat ve performans açısından değerlendirilecek olursa; maliyet ve tedarik kolaylığı açısından DV SSL daha avantajlı görünse de; bilgi güvenliğinin had safhada olması gereken uygulamalarda ödenen ücrete takılmadan OV veya mümkünse EV SSL kullanılması en önemli kriter olacaktır..

SSL SERTİKALARI ORTAK ÖZELLİKLERİ

 • 256 Bit Şifreleme
 • Online kurulum ve Hemen Teslim
 • Ücretsiz Kurulum
 • Kurulum Sonrası Destek
 • Tüm Bankalar İle Uyumlu
 • %99 Tarayıcı Uyumluluğu
Netwebo

Powered by WHMCompleteSolution


KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?